Na co zwrócić uwagę przy wyborze oczyszczacza powietrza?

Trudno sobie wyobrazić komfort towarzyszący mieszkaniu w większym mieście, bez takich rozwiązań jak dobry oczyszczacz powietrza. Wynika to z faktu, że jakość powietrza w takich miejscach jest na bardzo złym poziomie, o czym każdego dnia przypominają specjaliści.

Na szczęście jest na to proste rozwiązanie w postaci nowoczesnego oczyszczacza powietrza. Tego typu urządzenia znajdziesz obecnie w wielu sklepach, gdyż ostatnimi czasy stale zyskują na popularności. Musisz jednak pamiętać, że nie każdy model oczyszczacza jest tak samo wydajny, dlatego zanim wybierzesz konkretny model, powinieneś zapoznać się z kilkoma istotnymi wskazówkami.

Oczyszczacze powietrza LIFAair

Jednym z popularniejszych producentów takich rozwiązań jest firma LIFAair, która działa w branży już od 1988 roku. Od samego początku działa w branży filtracji powietrza, dzięki czemu udało jej się opracować niezawodne produkty. Chociaż w początkowym okresie działalności producent udostępniał swoje oczyszczacze jedynie na firmom z branży przemysłowej oraz armii, to obecnie z jej oferty może skorzystać każdy zainteresowany klient.

Konstrukcja nowoczesnych oczyszczaczy

Zamiast więc ryzykować, że zakupiony przez ciebie oczyszczacz od nieznanego producenta nie sprawdzi się w praktyce i stracisz jedynie swoje pieniądze, możesz od razu postawić na oczyszczacze powietrza LIFAair i zyskać pewność, że w twoim domu będzie dostępne czyste powietrze. W ten sposób zadbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich. Do największych zalet tych produktów należą atrakcyjna cena - szczególnie jeżeli zwrócisz uwagę na stosunek ceny do jakości - oraz dopracowana konstrukcja.

 

Oczyszczacze są proste w obsłudze, a dodatkowo projektanci wyeliminowali wszystkie niepotrzebne elementy. Dzięki temu każdy oczyszczacz powietrza posiada minimalistyczny design, co sprawia, że możesz go postawić w każdym miejscu i wszędzie będzie dobrze pasował.

Aplikacja mobilna do obsługi oczyszczacza powietrza

Dużym zaskoczeniem dla klientów, którzy dotychczas korzystali z produktów innych firm jest możliwość używania nowoczesnej aplikacji mobilnej. Wystarczy, że zainstalujesz ją na swoim telefonie, a będziesz mógł dowolnie sterować posiadanym sprzętem. Nie ma przy tym znaczenia, gdzie w danym momencie się znajdujesz. Dzięki temu możesz na przykład uruchomić domowy oczyszczacz powietrza zanim wyjdziesz z pracy. Zapewni ci to dostęp do świeżego powietrza od razu po powrocie do domu.

Czy oczyszczacz powietrza jest skuteczny?

Chociaż coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że oczyszczacz powietrza to jeden z podstawowych zakupów do każdego domu i mieszkania, wciąż zdarzają się klienci, którzy nie są przekonani do tego typu rozwiązań. Jeżeli zaliczasz się do tej drugiej trupy z pewnością zainteresuje cię informacja o tym, że oczyszczacze LIFAair posiadają specjalnie opracowany system filtrów, który przekłada się na wysoką skuteczność oczyszczania z zanieczyszczeń, niezależnie od ich typu.

 

W środku każdego oczyszczacza znajduje się węgiel aktywny oraz filtr HEPA H13. Jest to unikatowe połączenie, dzięki czemu rozwiązania tego producenta są tak skuteczne. Potwierdzają to nie tylko opinie zadowolonych użytkowników, ale również ilość kupowanych każdego roku urządzeń. Najlepiej jednak samodzielnie przetestuj jeden z tych oczyszczaczy i zadbaj o swój komfort. W końcu zdrowie jest najważniejsze, a jakość powietrza ma na nie ogromny wpływ.

 

 

2019-11-02