Tabletki na potencję, które odmienią Twoje życie

Okazuje się, że większość problemów z potencją jest spowodowana złą dietą. Jednym ze sposobów wyeliminowania dysfunkcji jest więc zaopatrzenie się w odpowiednie tabletki. W tym artykule temat suplementacji zostanie omówiony.

Tabletki na potencję, które odmienią Twoje życie

Na rynku coraz większą popularność zyskują tabletki na potencję. W zależności od swojego składu mogą one być dostępne do kupienia na receptę lub też bez. Wszystko zależy czy jest w nich zawarta substancja czynna. Oczywiście to powoduje, że tabletki, które dostępne są tylko na receptę charakteryzują się większą skutecznością niż te bez.

Poniższy artykuł odpowie na najważniejsze pytania związane z dysfunkcją seksualną u panów - z czego ona wynika, jak leczyć ją za pomocą tabletek i czy jest skuteczna. Inspiracją do napisania tego artykułu stał się wpis https://slowoseniora.pl/tabletki-na-potencje-jak-dzialaja-i-ktore-sa-najskuteczniejsze/ .
 

Kto może stosować tabletki i jak one działają?

Problemy dotyczące zaburzeń seksualnych związanych z erekcją mogą dotyczyć każdego faceta, niezależnie od wieku. Pomimo, że zwykło się twierdzić, że dysfunkcje te dotyczą tylko mężczyzn po 40 roku życia, coraz częściej zauważane są wśród mężczyzn w młodszym wieku. Stąd tabletki na potencje mogą być stosowane przez każdego. Jednak nie w każdym przypadku mogą okazać się skuteczne. Wynika to z podłoża zaburzeń seksualnych, jeżeli występują one np na tle psychicznym, tabletki nie okażą się tu najskuteczniejszym rozwiązaniem. A więc faktem jest to, że zaburzenia z erekcją występują wśród panów w różnym wieku, natomiast różnica polega na czynnikach, które je powoduje.

U starszych mężczyzn za główny problem z erekcją lub jej braku uważa się choroby wieńcowe, nadciśnienie tętnicze lub przerost prostaty. U młodszych natomiast, zaburzenie to może wynikać ze stosowania przez nich nieodpowiednich sterydów, głównie w celu zwiększenia swojej masy mięśniowej lub zarażeniem się bakterią czy grzybicą.

Mężczyźni przed 40 rokiem życia cierpią na impotencję zazwyczaj na własne życzenie nie dbając o swój tryb życia. Prowadząc bardzo intensywny, obarczony stresem styl życia, który wspomagany jest niezdrową dietą i wszelkimi używkami powodują, że ich życie seksualne zaczyna przypominać koszmar. Brak ruchu powoduje złe dotlenienie organizmu, połączony z wyżej wymienionymi czynnikami sprzyja rozwijaniu się problemów z układem krążenia i spadkiem testosteronu we krwi. Co więcej, aż 40% mężczyzn przed 40stym rokiem życia, którzy cierpią na problemy z erekcją to palacze.

W wyżej opisanych przypadkach tabletki jak najbardziej powinny zadziałać i przyczynić się do rozwiązania problemu. Przede wszystkim dlatego, że działają na układ krążenia, tym samym poprawiając drożność naczyń, co przyczynia się do lepszego napływu krwi do penisa wskutek rozszerzania się zawartych w nim ciał jamistych.

Trzeba mieć jednak na uwadze, że stosowane tabletki nie oddziałują na popęd seksualny, a więc nie przyczyniają się do zwiększenia libido. Najlepszym sposobem na zwiększenie ochoty na seksu u panów będą odpowiednie afrodyzjaki, zioła lub suplementy. W przypadku jednak, kiedy mężczyzna przez długi okres czasu ulega czynnikom stresowym lub cierpi na depresje, charakteryzuje się większym poziomem kortyzolu we krwi. Jeśli impotencja ma swoje źródło w tej przyczynie to same afrodyzjaki nie będą skuteczne. Najważniejszym wówczas jest zmniejszenie kortyzolu w organizmie poprzez wyregulowanie snu i zmianę diety.
 

Jakie są najlepsze tabletki na potencje?

Obecnie na rynku istnieje szeroki wybór tabletek, od tych dostępnych bez recepty i do tych, które jej wymagają. Dokonując zakupu tabletek na receptę zawsze powinno się omijać sklepy czy portale, które nie są internetową apteką, w szczególności takie strony jak Allegro czy internetowych bazarach. Dlatego, ponieważ często zdarzają się podróbki sprzedawanych produktów. W pierwszej kolejności mężczyzna powinien udać się do seksuologa bądź urologa, który przepisze im odpowiednie lekarstwa na receptę.

Tych bez recepty jest oczywiście więcej. Zazwyczaj charakteryzują się one niższą ceną niż te dostępne na receptę.

Podsumowując w wielkim skrócie to co zostało powyżej napisane, mężczyźni decydując się na walkę ze swoimi zaburzeniami mają dwa wyjścia: albo udać się do lekarza, który wypisze im receptę, albo zakupić tabletki dobrej jakości bez recepty.

Czy stosowanie tabletek na potencje posiada skutki uboczne?
Zaburzenia potencji przede wszystkim wynikają z zaburzeń w układzie krwionośnym, który nie charakteryzuje się prawidłowym działaniem. Stąd na samym początku mężczyźni powinni dokonać zmiany swojej diety. Właśnie na takie zaburzenia, tabletki wpływają najlepiej, powodując zwiększenie przepływu krwi przez naczynia i pomoc w ich regeneracji.
 

Jak powinno stosować się tabletki na erekcję?

Tabletki dostępne bez recepty swój skład najczęściej opierają na wyciągach z roślin. Zalecane dawkowanie to jedna lub dwie tabletki dziennie, zażywane najczęściej przez okres dziesięciu tygodni. Dopiero po zakończeniu kuracji widać najlepsze efekty.

Tabletki dostępne na receptę ze względu na swoje właściwości charakteryzują się innym sposobem zażywania. Mianowice są brane przez mężczyzn tuż przed stosunkiem. Spowodowane to jest ich doraźnym działaniem.

Niezależnie od tego na jaki rodzaj tabletek zdecydują się panowie, najważniejsza jest cierpliwość w oczekiwaniu na efekty. Nie istnieje jeszcze w medycynie lekarstwo, które przy jednorazowym spożyciu wyleczyłoby wszelkie schorzenia.

W momencie kiedy po stosowaniu tabletek mężczyzna nie zauważa u siebie poprawy kondycji seksualnej, niezwłocznie powinien się on udać do lekarza, gdyż świadczy to tylko o tym, że cierpi na znacznie poważniejsze problemy.

Dodatkowo panowie powinni być też racjonalni w oczekiwaniu na efekty kuracji. Prawdą jest to, że tabletki wpłyną pozytywnie na ich erekcję, ale adekwatnie do wieku.
 

Czy podczas seksu można umrzeć?

W telewizji, radiu czy innych masowych przekaźnikach wiadomości można niezwykle rzadko usłyszeć informację na temat śmierci podczas seksu. Jednak pod żadnym pozorem nie należy tego wiązać i obarczać winą tabletek na potencje. Nie od dzisiaj wiadomo, że gdy mężczyzna połączy swoje duże problemy związane z naczyniami wieńcowymi z dużym wysiłkiem fizycznym i stresem może nastąpić zawał, a więc jest to możliwe u starszych facetów, odbywających stosunek z młodą i atrakcyjną kobietą.
 

A teraz najważniejsze, czy leki na potencje uzależniają?

W przypadku stosowania różnych preparatów szansa na uzależnienie fizyczne jest minimalna. Inaczej jest natomiast w przypadku sfery psychicznej - tutaj można spotkać się z uzależnieniem wynikającym z lęku przed niepowodzeniem. Jednak działanie tych lekarstw jest inne niż w przypadku np alkoholu, nie działają one na centralny układ nerwowy. Wiadomo, we wszystkim najważniejszy jest umiar!

 

 

2019-04-08