Ultraszybkie prace podłogowe

Układając płytki podłogowe lub wykładzinę PVC bardzo często możemy spotkać się z sytuacją, że podłoże przeznaczone do prac nie jest zbyt równe. Niestety, napotkanie takich niedociągnięć powierzchni na ogół oznacza wydłużenie prac wykonawczych. Można temu zaradzić stosując weberfloor 4025.

Czy można szybko, ale i dobrze położyć płytki podłogowe, cienką wykładzinę podłogową PVC lub wykładzinę dywanową nie przejmując się napotkaną w obiekcie nierówną nawierzchnią? Doskonale sprawdzi się w takiej sytuacji błyskawiczna masa samopoziomująca weberfloor 4025. Ultraszybka masa polecana jest w przypadkach, gdy kluczowym czynnikiem jest bardzo krótki czas wykonania prac.

Wyróżnikiem produktu weberfloor 4025 jest zastosowana Self Drying Technology, która sprawia, że samoistnie się rozkładający na powierzchni i idealnie wypoziomowany podkład bardzo szybko wiąże się i wysycha. Po zastosowaniu masy samopoziomującej marki Weber można układać PVC, płytki oraz panele nawet już po trzech godzinach od czasu wyrównania powierzchni. Produkt nadaje się do szpachlowania, wyrównywania lub wygładzania podłoża.

 

Co istotne, masa samopoziomująca weberfloor 4025 jest bardzo wytrzymała (C35-F10), dzięki temu nadaje się również do wyrównywania podłoża pod parkiet drewniany czy deskę egzotyczną.

 

Poznaj najważniejsze właściwości weberfloor 4025:

• szeroki zakres stosowania: 1-10 mm

• super gładka i twarda powierzchnia

• doskonała rozlewność - idealnie wypoziomowane podłoże

• również do wygładzania jastrychów z ogrzewaniem podłogowym

• w 100% wiąże chemicznie wodę – dzięki czemu nie odparowuje i można spokojnie układać na nim płytki, panele czy wykładzinę,

• odporny na ruch mebli na kółkach

Zobacz więcej na: https://www.pl.weber/systemy-podlogowe/masy-samopoziomujace/weberfloor-4025

Ultraszybka masa samopoziomująca weberfloor 4025 uzupełnia ofertę systemów podłogowych Weber, które obejmują liczne produkty oraz technologie budowlano-remontowe, które zostały stworzone z myślą o łatwym wykonaniu trwałych, wysokiej jakości podkładów podłogowych, różnego typu podłóg oraz posadzek przemysłowych.

 

 

2020-02-20