Serum do rzęs – czy stosować zimą?

Piękny wygląd to ważna kwestia dla każdej kobiety. Wiele pań każdego dnia poświęca mnóstwo czasu na makijaż i zabiegi pielęgnacyjne, aby wyglądać pięknie i zjawiskowo. Zimą, gdy niewiele widać spod grubego ubrania wydawałoby się, że części tych działań można zaniechać, ale czy warto i ewentualnie jak to zrobić najlepiej? Sprawdźmy!


Make up zimą – tylko minimalny!


Jeżeli w ciągu dnia sporo czasu spędzasz na dworze to makijaż i tak się nie utrzyma. Na ten trudny czas mrozów i śniegu warto dać skórze odpocząć i stosować tylko wybrane kosmetyki, te najpotrzebniejsze. Na rzecz pudru, czy podkładu warto zastosować krem ochronny przed zimnem i szkodliwym działaniem promieni UV. W przypadku makijażu oczu warto stosować odżywkę do rzęs, która po kilkunastu dniach da efekt makijażu bez konieczności jego nakładania. To największy must have w każdej kosmetyczne. Na stronie https://eleverlashpoland.pl/blog/porownania/long-4-lashes-serum-do-rzes-porownanie-z-odzywka-eleverlash-efekty-sklad-opinie/ znajdziesz porównanie dwóch najbardziej cenionych i znanych odżywek, które warto zastosować w okresie jesienno-zimowym. W przypadku manicure również dużo lepszym wyjściem będzie odżywka, zamiast koloru. Paznokcie nabiorą blasku, a w rękawiczkach i tak nie będą widoczne. Kluczem do zimowej pielęgnacji są balsamy odżywcze do ciała, odpowiednie szampony ochronne i od niedawna odżywki do rzęs, które nie tylko chronią i wzmacniają, ale pozwalają również zachować piękny i naturalny wygląd mimo niesprzyjającej aury.
 

 


Odżywka do rzęs zimą – Czemu warto?


Regularne stosowanie odżywki do rzęs to przede wszystkim piękne spojrzenie, długie i pogrubione rzęsy. Wiele pań na stałe rezygnuje z makijażu, gdy uda im się osiągnąć zadowalający efekt za pomocą serum. Co więcej aktywne składniki dobrze dobranej odżywki, jak EleverLash świetnie odżywiają i regenerują co przy niskich temperaturach, zimnym wietrze jest zbawienne dla naszych oczu. Maskara, kredka do oczu niestety w trudnych warunkach rozmazują się i otrzymujemy efekt odwrotny od zamierzonego. Oczy wyglądają gorzej, niż normalnie a zacieki i roztarcia są nieestetyczne i brudzą odzież.

 Zawartość zimowej kosmetyczki – podsumowanie


Planując zakupy w drogerii warto poważnie rozważyć zamianę tradycyjnych kosmetyków do makijażu na pielęgnujące balsamy, kremy, czy odżywki. Dbając o włosy i skórę w tym trudnym dla nich czasie, wiosną będą one w o wiele lepszej kondycji. Dobrze dobrana odżywka do rzęs, która nie tylko wzmocni ale i nada pięknego wyglądu, balsam odżywczy i krem to must have, aby wyglądać nie tylko pięknie, ale przede wszystkim zdrowo!
 

 

Artykuł sponsorowany. Grafika: pixabay

 

 

2020-11-26