Zdrowie w szklance czyli soki naturalnie tłoczone

Moda na zdrowy styl życia i modyfikację swojej codziennej diety interesuje dziś coraz większą liczbę osób. Sęk w tym, iż chętniej dbamy o swoje ciała, zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Szukamy pomysłu na to, by pozbyć się zbędnych kilogramów, wzmocnić, poprawić kondycję, ujędrnić skórę, dostarczyć cennych składników odżywczych, dzięki którym będziemy lepiej wygląda, ale i lepiej się czuć. Na rynku nie trudno znaleźć szereg rozmaitych suplementów diety, które teoretycznie niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki mają nam pomóc, w krótkim czasie uporać się praktycznie z każdą przypadłością. Niestety nie brak im chemii, która zabija działanie naturalnych składników, ceny bywają niemalże horrendalne, a efekty niekiedy nawet żadne.

Chętniej sięgamy po produkty naturalne, które są proste w przygotowaniu, smaczne, bogate w walory aromatyczne, ale i wiele właściwości odżywczych. A co najważniejsze, mamy pewność, iż nie traktujemy swojego ciała żadną chemią, która prędzej czy później daje o sobie znać.

 

FitDay to nie alternatywa, ale propozycja dla każdego, komu zależy na własnym JA. Naturalne, zdrowe i smaczne soki owocowo-warzywne. Mieszanki rozmaitych warzyw oraz owoców, które nie zawsze odpowiadają nam pod względem smaku lub zapachu w pojedynkę, ale w tychże unikalnych zestawieniach, a w każdej szklance soku sprawdzają się wyśmienicie. Wabią kolorami, zapachem i przede wszystkim smakiem.

 

FitDay to soki, w których gości między innymi:

jarmuż,
kiwi,
seler naciowy,
jabłko,
burak,
topinambur,
aronia,
żurawina
i wiele innych.

 

Połączenia tworzone z myślą o osobach, którym na co dzień brak energii do działania. Także tych, którzy chcą poprawić kondycję swojej skóry, włosów i paznokci. Idealny sposób na wzmocnienie oraz oczyszczenie organizmu z toksyn, które każdego dnia trafiają do wnętrza naszego ciała wraz z nieodpowiednim pożywieniem, ale i biorąc pod uwagę toksyny zawarte w atmosferze, przedostające się przez skórę, drogi oddechowe i inne otwarte wrota.

Wedle zasad żywienia winniśmy każdego dnia dostarczać swojemu organizmowi pięciu porcji warzyw i owoców. Nie zawsze mamy czas na to, by przygotować posiłek bądź sok właśnie z ich udziałem, ale powstały problem rozwiązują specjalnie spreparowane soki FitDay. To zaspokojenie potrzeb każdego z nas. Tych podstawowych, jak energia, witaminy i minerały, ale i wtedy, gdy z pomocą naturalnego napoju owocowo-warzywnego, pragniemy dotrzeć nieco głębiej do swojego organizmu.

 

 

2016-07-21