Dlaczego warto kupić wyciskarkę do soków?

O tym, że zdrowie jest bezcenną wartością nie trzeba obecnie chyba nikogo specjalnie przekonywać. Witalność, niespożyte zasoby energii, pełna harmonia psychiczna i dobre samopoczucie to przecież są wartości, których nie kupisz w żadnym sklepie.

O tym, że zdrowie jest bezcenną wartością nie trzeba chyba nikogo specjalnie przekonywać. Witalność, niespożyte zasoby energii, harmonia psychiczna i dobre samopoczucie to wartości, których nie kupisz w żadnym sklepie. Wbrew pozorom są one na wyciągnięcie ręki. Wiedzą o tym wszyscy szczęśliwi posiadacze wolnoobrotowych wyciskarek do soków. Urządzeń  wyspecjalizowanych w wyciskaniu soku  do ostatniej kropli z każdego rodzaju warzyw i owoców. Pijąc świeżo wyciskane soki, każdego dnia dbasz tym samym o swoje zdrowie; najcenniejszy dar jaki posiadasz. Przygotowanie soku jest banalnie proste. Wystarczy wybraną kompozycję składników umieścić w zasobniku wyciskarki, by już za chwilę móc cieszyć się swoim ulubionym sokiem.

 

Czy jeszcze zastanawiasz się nad zakupem wyciskarki do soków? Jeśli stawiasz na zdrowie, wybór jest oczywisty. Soki przygotowywane w domowych warunkach jeszcze nigdy nie były tak łatwo przyswajalne przez organizm. Witaminy, minerały, żywe enzymy z przygotowanego w wyciskarce soku, bezpośrednio trafiają do naszego krwiobiegu. Regularne dostarczanie odpowiednio skomponowanego soku wzmacnia nasz system immunologiczny. Dokonując wyboru składników soku warto postawić na różnorodność. Małymi krokami jesteśmy w stanie zrewolucjonizować naszą codzienną dietę, poprzez sięganie nawet po te owoce i warzywa, których do tej pory nie preferowaliśmy w naszej diecie. Wyciśnięte wraz ze świeżymi ziołami wpłyną pozytywnie na nasz organizm.

 

Nowoczesna technologia wolnoobrotowych wyciskarek do soków (Warto sprawdzić ofertę na www.sklep.puregreen.pl - mają często dobre zniżki) polega na powolnym miażdżeniu składników przez wałek ślimakowy i przeciskaniu przez oczka sita. Wspomniany proces, na pozór banalnie prosty, ma ogromny wpływ na całkowite eliminowanie nagrzewania oraz niedopuszczanie do natleniania, spieniania i ewentualnego rozwarstwiania się soku. Uzyskany sok jest więc klarowny. Przy zakupie wyciskarki do soków warto zwrócić uwagę na częstotliwość obrotów silnika urządzenia. Im będą niższe, tym jakość soku będzie bardziej satysfakcjonująca.

 

Zastosowanie silnika indukcyjnego bezszczotkowego w sposób istotny wpływa na wysoką wytrzymałość i wydajność urządzenia. Cicha praca, na poziomie 40 dB sprawia iż domownicy niemal nie dostrzegają, że wyciskarka do soków jest załączona.

Codzienne użytkowanie wyciskarki do soków jest niezwykle  funkcjonalne. Pod nadzorem dorosłej osoby  sok przygotować może samodzielnie już niespełna sześciolatek, który pretenduje do tytułu mistrza kuchni. Obsługa odbywa się bowiem jedynie przy pomocy jednego pokrętła.

 

Istotną zaletą jest również łatwość mycia urządzenia. Nie zajmuje ono dłużej niż dwie, trzy minuty. Kolejne  elementy wyciskarki szybko się demontuje jak i ponownie składa. Jak do każdej fizycznej czynności - wystarczą tylko chęci.

Wysoka jakość wykonania dostępnych na rynku wyciskarek do soków sprosta wymaganiom nawet najbardziej wybrednych klientów. Szeroki wybór designerskich z  wyglądu modeli zachwyci zaś każdego estetę, przywiązującego uwagę do stylu urządzeń, stanowiących wyposażenie kuchni. Funkcjonalność, praktyczność, ekonomiczność a przede wszystkim nowoczesność to cechy, które łączą w sobie wyciskarki do soków.

Już pierwsze wykorzystanie  wyciskarki sprawi, że pokochamy jej   funkcjonalność i z przyjemnością będziemy korzystać z niej, podczas codziennego przygotowywania soków. Odkrycie jej możliwości z całą pewnością wpłynie również korzystnie na urozmaicenie naszej codziennej diety. Sprawi, że staniemy się poszukiwaczami i wynalazcami innowacyjnych przepisów na zdrowe a zarazem pyszne soki. Sami zaś będziemy pełni witalizmu i energii niezbędnych do tego, by móc cieszyć się życiem.Świeżo wyciskane soki mają właściwości lecznicze, o czym niejednokrotnie przekonują nas lekarze. Wykorzystuje się je podczas leczenia wielu cywilizacyjnych chorób, w tym nowotworów. Mając na wyposażeniu swojej kuchni wyciskarkę do soków sami możemy zadbać o swoje zdrowie. Koniec z niedoborami witamin i innych składników odżywczych. Niejeden niejadek, który nigdy dotąd nie spróbował owoców czy warzyw, nie oprze się szklance klarownego soku. Pamiętać należy przy tym, że litr świeżo wyciśniętego soku to około 1,5-2 kilogramy owoców czy warzyw. Czy jesteśmy w stanie zjeść takie ilości? Może tylko nieliczni.

Świeżo wyciskane soki alkalizują nasz organizm, przywracając prawidłowe pH. Pozytywne skutki widoczne są już po kilku dniach: zdrowy wygląd skóry, witalizm, niespożyte zasoby energii, harmonia psychiczna, jasność umysłu. Oto podstawowe przyczyny dla których warto kupić wyciskarkę do soków.  

 

 

2019-06-26